Оценка компании AGROVINN ✓ Отзывы о товарах для сада и огорода

Средняя оценка магазина
4,9
Всего оценок: 106
5 99x
4 4x
3 3x
2 0x
1 0x
Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв
Олена (Покупатель)
27.03.2024
Общая оценка магазина
Вічливий продавець,дуже швидко все відправили і дуже великий плюс,що можна наложеним платежем .Залишились тільки позитивні враження.
Ответ магазина

Доброго дня, Олено Володимирівно!
Дякуємо за відгук. Нам дуже приємно, що Ви залишились задоволені покупкою в нашому інтернет магазині. Будемо раді Вашим новим замовленням!

З повагою, компанія АгроВінн

Сергій (Покупатель)
22.02.2024
Общая оценка магазина
Сьогодні нарешті отримав замовлений ще 06.02.24 товар сучкоріз KT-V1240 заявка10465.Перевірив в ділі - відповідає заявленим характеристикам. Строк поставки великий через повільну роботу Укрпошти та переадресацію (помилково вказана невірна адреса).
Хочу подякувати працівникам магазину за оперативне вирішення виниклих проблем - небагато хто компесує затрати на переадресацію. Єдине побажання - зробіть на сайті мовою по замовчуванню українську а не російську.
  • Товар високої якості, працівники зацікавлені в задоволенні клієнтів
  • Немає
Ответ магазина

Доброго дня, Сергію Миколайовичу!
Дякуємо Вам за відгук. Ми цінуємо думку наших клієнтів, тому нам дуже важливо отримати зворотній зв'язок від Вас. Також хочемо подякувати за покупку в нашому інтернет магазині. Нам приємно, що Ви залишились задоволені якістю придбаного в нас сучкорізу і високо оцінили роботу наших менеджерів. Шкода, що доставка садового інструменту Укрпоштою до Вас зайняла багато часу, проте, ми ніяк не можемо вплинути на роботу кур'єрської служби, аби пришвидшити цей процес.
Щодо Ваших побажань по нашому сайту - ми Вас почули, та й самі були б не проти, аби українська мова була головною за замовчуванням. Обговорювали це питання з нашим програмістом, але, на жаль, з технічних причин не можемо наразі це реалізувати. Ви завжди можете обрати іншу мову, скориставшись відповідним функціоналом, а саме - змінити "прапорець", який знаходиться у верхньому правому кутку сайту. Чекатимемо Ваших нових замовлень!

З повагою, компанія АгроВінн

Вячеслав (Покупатель)
24.01.2024
Общая оценка магазина
Дякую.
Все добре!
Ответ магазина

Доброго дня, В'ячеславе!
Дякуємо за відгук та покупку гумових якірних кріплень для підв'язування рослин в нашому інтернет магазині! Ми раді, що Ви залишились задоволені співпрацею з нами. Чекатимемо Ваших нових замовлень!

З повагою, компанія АгроВінн

Людмила (Покупатель)
20.10.2023
Общая оценка магазина
замовленням задоволена , будемо замовляти ще
Ответ магазина

Доброго дня, Людмило!
Дякуємо Вам за приємний відгук та замовлення в нашому інтернет магазині! Ми раді, що Ви щоразу залишаєтесь задоволені нашим обслуговуванням і якістю наших товарів для саду та городу! Із задоволенням продовжуватимемо співпрацю з Вами!

З повагою, компанія АгроВінн™

Олег (Покупатель)
10.10.2023
Общая оценка магазина
Дякую за дзвінки та смски, за швидкість, за небайдужість. Вдячний працівникам компанії за роботу.
Ответ магазина

Доброго дня, Олеже!
Дякуємо за відгук. Нам дуже приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом! Нехай придбані у нас туманоутворювачі довго та надійно служать Вам!
За потреби - звертайтесь, будемо раді Вашим новим замовленням у нашому інтернет магазині.

З повагою, компанія АгроВінн™

Геннадий (Покупатель)
04.09.2023
Общая оценка магазина
Заказ 18138. Тент камуфляж. Предлагают 1,5х5 а на самом деле 1.34х4,8. Предлагают 1,5х2,4 а на самом деле 1,34х2,2. Не приятно очень, пришлось все переделывать.
Ответ магазина

Доброго дня, Генадію!
Дякуємо за відгук. Нам дуже прикро, що у Вас сталась така ситуація з тентами. На нашому сайті в описі ми надаємо інформацію, що тент може мати технічні відхилення по вазі, ширині та довжині і зазначаємо відсоткове значення цих відхилень згідно даних, які виробник тентів (польська фірма Bradas) вказує на упаковці. Сподіваємось, Ви врахуєте цей нюанс при оформленні наступного замовлення.

З повагою, компанія АгроВінн™

Ярослав (Покупатель)
17.08.2023
Общая оценка магазина
Потрібні товари із приємними цінами. Оперативне відсилання, хороша комунікація. Буду замовляти ще.
Ответ магазина

Доброго дня, Ярославе!
Дякуємо Вам за відгук. Нам дуже приємно, що Ви повертаєтесь до нас за покупкою знову й знову і щоразу залишаєтесь задоволеним співправцею з нами!
Чекатимемо Ваших нових замовлень у нашому інтернет магазині!

З повагою, компанія АгроВінн™

Татьяна (Покупатель)
13.07.2023
Общая оценка магазина
Делаю очередной заказ и очень всем довольна! Качество супер, а цена (по сравнению с ценами в нашим городе) адекватная.
  • быстрая отправка.
Ответ магазина

Доброго дня, Тетяно!
Нам дуже приємно отримувати такі чудові відгуки від наших клієнтів! Ми раді, що Ви щоразу залишаєтесь задоволеною якістю та ціною нашої продукції і роботою нашої команди. З нетерпінням чекатимемо Ваших нових замовлень в нашому інтернет магазині товарів для саду, городу та ландшафтного дизайну.

З повагою, компанія АгроВінн™

Лариса (Покупатель)
23.06.2023
Общая оценка магазина
Швидка відправка, якісний товар, низькі ціни- це все про цей магазин. Дякую працівникам!
Ответ магазина

Доброго дня, Ларисо!
Дякуємо за відгук. Нам дуже приємно, що Ви залишились задоволені співпрацею з нами і високо оцінили якість наших товарів та наш сервіс!
Завжди раді Вашим замовленням у нашому інтернет магазині!

З повагою, компанія АгроВінн™

Роман (Покупатель)
21.06.2023
Общая оценка магазина
Замовлений товар виявився високої якості, і ціна нижче ніж в інших магазинах. Нажаль була плутанина і затримки при відправленні, довелося трохи понервувати і почекати більше ніж треба, тому ставлю поки 4 а не 5. =)
  • Якісний товар за вигідною ціною
  • Плутанина та затримки
Ответ магазина

Доброго дня, Романе!
Дякуємо, що поділились своїми враженнями від співпраці з нами. Ми дорожимо своєю репутацією і нам важливо, аби кожен клієнт залишився задоволений якістю товарів та обслуговуванням! Будемо робити усе можливе, аби наступного разу з Вашим замовленням не виникло проблем та непорозумінь!
До нових покупок в інтернет магазині agrovinn.com!